volejte:     +420 800 100 080

Matrace Praha

postele na míru MATRACE NA MÍRU
 
Matrace na míru, pomoc při bolestech zad.
Přírodní materiály používané u ortopedických matrací mají pozitivní vliv na zotavení a kvalitu spánku. Na mnohé se bere ohled již při získávání cenných surovin, tak se jen nejkvalitnější materiál nakonec požije na výrobu produktů ortopedických matrací.
Široká škála potahů a potahových látek, které se používají na moderních matracích.
Kvalitní zdravotní matrace jsou jedním z předpokladů našeho spokojeného a kvalitního spánku. Jako v jiných odvětvích, tak také při výrobě zdravotních matrací došlo k velkému posunu. A právě zdravotní matrace, kvalitu spánku ovlivňuje nejvýrazněji. Kdo někdy vybíral zdravotní matraci, určitě bude souhlasit s tím, že to není nic jednoduchého. Na trhu je mnoho druhů zdravotních matrací, ve kterých se orientujeme především podle tvrdosti matrace a typu materiálu. Matrace se vyrábějí z polyuretanové, studené a líné pěny a z latexu, dále z přírodních materiálu ( kaučuk, vlna ... ). Dalším typem jsou pružinové a taštičkové matrace. Stupeň tvrdosti se odvíjí od typu materiálu a členění zón matrace. Jak se ale v této změti informací orientovat a jak si správně vybrat?

 

 

POSTELE NA MÍRU
 
 • postele s úložným prostorem i bez
 • vyvýšené postele
 • patrové postele
 • dětské postele
 • sklopné postele
 • dvojlůžka

 • DOPLŇKY K POHODLNÉMU SPANÍ
   
 • matrace ( zdravotní, dětské, pěnové, pružinové, matrace s přírodních materiálů ...... )
 • rošty do postele ( zdravotní, lamelové, pružinové, pevné, nepolohovací, polohovací, motorově polohovatelné rošty a výklopné, ...... )
 • polštáře, deky, přikrývky i jiné doplňky ke zdravému spaní

 • Postele do ložnice, do dětského pokoje, studenské postele a nábytek na míru: Jednolůžková dětská postel se zábranou ( i bez ) je dodávána v kompletu s matrací, roštem a úložnými prostory. Můžete si pro ni zvolit z celé řady odstínů a barev. Dětské postele do každého dětského pokoje, zvýšené postele jsou praktické obzvlášť do menších dětských pokojů. Prostor pod nimi lze totiž účelně vyplnit, a to buď jako místo pro ukládání hraček, nebo koutek, kde se najde prostor pro malý stolek s židličkou apod. Opět je ale důležité si všímat bezpečnostních prvků, a to madel a konstrukce žebříku, po němž se dítko šplhá do postele.
  Základ ložnice tvoří kvalitní postel a matrace. Podle velikosti místnosti pak volíme další vybavení, noční stolky, šatní skříně a případně komodu.
  Ideální postel.... postel, která bude dostatečně pohodlná a bezpečná. Měla by být dostatečně dlouhá (délka postele se rovná výšce uživatele plus 25 cm), široká (počítejte minimálně s 80 cm, ale čím více, tím lépe) a bytelná (vsaďte na kvalitní materiály). Dalším důležitým a často opomíjeným parametrem je výška postele, která se doporučuje (počítáno i s matrací) 45 – 55 cm. Senioři a méně pohybliví lidé by měli volit postel ještě o něco vyšší, jenž jim poskytne pohodlnější vstávání. Součástí postele je rošt. Ten vybírejte vždy v návaznosti na to, jaký typ matrace si budete pořizovat. Základní výběr tvoří pevný laťový rošt, který se hodí pod matrace s vyšším jádrem, s pružinovou kostrou či taštičkovými pružinami, a lamelový rošt, jenž je vhodný pod latexové a sendvičové matrace nebo pod matrace z líných a studených pěn.
  Loading...
  Loading...
  Loading...
  Loading...
  Loading...
  Loading...
  Loading...
  Loading...
  Loading...
  Loading...
  Loading...
  Loading...
  Loading...
  Loading...
  Loading...
  Loading...
  Loading... Loading... Loading...

  vyvýšené postele Praha

  VZORKOVNA:
  Radlická 3301/68, 150 00 Praha 5 - Smíchov, tel: 257 310 032

  postele Praha